• Whatsapp Yazın!
  • 0216 442 08 26

Site İçi Arama: "Kombi Bakım" Site içerisinde arama sonucu 8 sonuç bulundu.

İÇERİK

Kombi servisi hizmeti sayesinde kısa süre ısınma sorununuzu gidermek ve bakım onarımını tamamlayabiliriz. Kombi bakım onarım, hermetik yani fan modülasyonlu cihazlarınızı senelik olarak, bacalı kombilerinizi altı aylık periyotlarla yapılması gerekiyor. Kombi bakımı konusunu ne kadar dikkat e alıyorsak petek temizliği konusunuda önemle dikkat etmemiz gerekmektedir. Isınma aşamasında ısıyı gönderen kombi dir şayet kirli ve tıkanmış bir tesisat var ise ısınma gücünü düşecek ve tüketim fazla olacaktır. Petek temizliği ve Kombi bakımı yapılan sistemler her zaman ısı kazanımı artar doğal gaz tüketimi verimliliği azalacaktır. 

Güvenilir Kombi Servisi

Kombi servisi seçim adımlarında da çok dikkatli olmalısınız. Alanında uzman olan isimlerden istifade eden kişiler tercih edilmelidir. Bu alanında uzman olan kişiler aracılığı ile kısa sürede yüksek kazanımın tadını çıkarabilirsiniz. Tecrübeli ve teknik manada da donanımlı kadromuz kombiye dair tüm bakım onarım adımlarını anında tamamlayacaktır. Bu süreç içerisinde yüksek verimlilik ile hizmet sunulacağına dair de gerekli olan tüm önlemler alınmaktadır. Daha öncesinde kombi servisimizin hizmet sunmuş olduğu müşterilerin yorumlarına bakmak dahi sizin için firmamızın güvenliği hakkında fikir sahibi olmanızı da mümkün kılar.

Kombi Servisi

Kombi servisi alanında hizmet veren firmamızın sunmuş olduğu verimli adımlara ve tecrübeli kadroya rağmen talep ettiği ücret aralığının oldukça makul olduğu da görülmektedir. Bu makul fiyat aralığı kişilerin kombi bakım adımları konusunda sorunsuz bir biçimde tercihte bulunmasını da mümkün kılmaktadır. Fiyat aralığının nitelikli yapısı memnun bırakırken aynı zamanda kampanyalı dönemlerden de istifade edebilirsiniz. Bakım onarım kampanyalarımıza bir göz atarak bu yıllık bakım adımlarını sizin için maddi bağlamda çok daha sorunsuz bir hale getirebilirsiniz.  

Yıllık Bakımlar İhmal Edilirse Ne Olur?

Kombi servisi olarak kullandığınız cihazlar doğalgaz, elektrik, su ile çalıştığından daha önem arz etmektedir. Yıllık doğalgaz tüketiminiz artar. Elektrik tüketiminiz artar. Cihaz içerisinde oluşan su kaçakları diğer parçalarınıza zarar vererek daha fazla maliyet açabilir. Kombi bakımı kir ve tozlardan tıkanarak yeteri kadar oksijen alamazsa patlamalı devreye girer.
Bacalı kombilere mutlaka her yıl düzenli olarak itfaiyenin taşeron firmalarına mutlaka baca bakımı yapılması gerekir, yapılmayan cihazlar için zehirlenme, yangın ve gaz sıkışmasından kaynaklı patlamalar meydana gelebilir. Firmamızın yetkilileri kombi kullanımında nasıl tasarruf edileceğine dair gerekli olan tüm hususları tarafınıza iletecektir.

Kombi Montaj İşlemleri Konusunda Hizmet Veriliyor Mu?

Kombi servisi sadece bakım onarım konusunda değil aynı zamanda kombi montaj adımlarında da hizmet vermektedir. Kombi montaj adımları sizin için yüksek verimliliğin tadını çıkarmanızı, kombi teknik kontrolleri tamamlandıktan sonra sıcak su, ocak ve petek ısıtmalarının sorunsuz işleme alınmasını mümkün kılacaksınız. Kombi montaj adımlarına dair herhangi bir sorun yaşanmaması için sadece alanında uzman olan isimlerden yardım almanız gerekiyor. Uzman ekip bu konuda size harika bir hizmet sunacaktır.
 


Kombi bakımı sayesinde enerji tasarruf adımlarını daha verimli şekilde tamamlayabilirsiniz. Ekibimiz bu alanda en uzman ve tecrübeli kadroyu oluşturmuştur. Kombi ve diğer tüm ısıtma unsurları ile alakalı gerekli olan desteği ekibimizden alabilirsiniz. Fiyat servis hizmeti arasında bulunan muntazam performans ilişkisi de memnuniyeti pekiştiren unsurlardandır. Hem tehlikeleri en aza indirmek hem de kısa bir süre içerisinde daha tasarruflu şekilde doğalgaz kullanmak için bakım onarımın periyodik olarak tamamlanması çok önemlidir.

Kombi Bakımı Neden Önemli ?

Kombi bakımı düzenli aralıklar ile tekrarlanmalıdır. İklimlendirme sistemlerinin her birinin düzenli olarak bakımının yapılması gerekir. Bu hem çalışma performansının yükselmesini sağlayacaktır hem de kısa bir süre içerisinde enerji tasarrufunu mümkün kılacaktır. Durumun bir de ekonomik boyutu vardır. Bakımını düzenli olarak yaptıran kişilerin doğalgaza ödemiş oldukları tutarın diğer unsurlara göre çok daha düşük olduğunu ve büyük bir tasarruf sağladıklarının da ayrıca bildirilmesi gerekiyor.

Kombi Bakım | Petek Temizliği

Kombi bakımı kapsamında petek temizliği de yapılmaktadır. Yapılan petek temizliği ısıtma sisteminin daha efektif biri biçimde tamamlanması için fırsat sunmaktadır. Petek temizliği yapılırken aynı zamanda ekonomik manada da büyük bir fırsat elde edeceksiniz. Harcadığınız enerji miktarını petek temizliği sonrasında yarı yarıya azaltma imkânını da yakalayabilirsiniz. Petek temizliği yapılırken kişilerin sistemlerini sadece alanında uzman olan kişilere emanet etmeleri gerekmektedir. Ekibimiz bu alanda yetkinliğini ispat etmiştir. Gönül rahatlığı ile petek temizliği konusunda hizmet alabilirsiniz.
Kombileriniz bir yıl içersinde sürekli veya aralıklar çalışmasından dolayı rutin periyodik bakım yapılması gerekir ve bakımdan kısaca bahsetmemiz gerekirse ;

Cihazın tozları temizlenmeli.

  • Yanma haznesinde biriken tozlar temizlenmeli.

  • Tesisat filtresi sökülüp temizlenmeli

  • Ateşleme elektrotları zımparalanmalı.

  • Fan motorundaki fanın tozları fırça ile temizlenmeli.

  • Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmeli. Gerekirse gaz basılmalı.

  • NTC termostatlar değerleri ölçülmeli. Düşük değerli hassaslığını yitirmiş termostatlar değişmeli.

  • Gaz valfi üzerinden kombinin kalori kapasite ayarı yapılmalı.


İstanbul Kombi Servis 34 olarak; 2009 senesinden bu yana ısıtma piyasasında teknik servis hizmetleri veren, bu gün www.kombiservis34.com resmi web sitesi ile müşterilerine online iletişimi güçlü, hızlı ve etkin bir yol sunarak, Kurumsal müştelerimizin Türkiye’nin gözbebeği olan İstanbul’un tüm semt ve mahallerine müştelerimiz için İstanbul'un tamamında profesyonelliğimiz kombi teknik servis hizmetlerini sürdürmektedir.

Teknik Servis olarak, birebir müşteri ilişkileri ile muhatap bulunabilecek sistemi getirip, İstanbul’un tüm bölgelerinde kesintisiz hizmeti sürdürmekteyiz. Tüm müşterilerimizin, çalışma ortaklarımızın ve personelimizin servis öncesi ve sonrası işini takip ederek, kusurun bulunmaması için kesintisiz çalışıyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler: Kombi teknik servis, kombi tamir, kombi bakım, kombi montaj ve petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

Eymen Teknik olarak özel teknik servis kuruluşudur. Kadrosunda profesyonel 10’a yakın çalışan ya da taşeron teknik servisi bulunur. İstanbul’daki merkez ofisi ile Eymen Teknik resmi bir kuruluştur. 

İstanbul'un Kombi Servisi; Kombi Teknik Servis: Petek Temizleme, Kombi tamir, bakım, montaj işleri. Kombi Tamir, Elektronik kart Tamir, Kombi Bakım, Yedek Parça hizmetleriyle emrinizdeyiz.

İstanbul Kombi Tamir, Bakım ve Montaj

Kombi Teknik Servisi – Kombi bakım, montaj ve tamir işleriniz için emrinizdeyiz. Kombi tamir, Kombi bakım, Kombi montaj hizmetlerinde kalite ve güvenin adresi.

Petek Temizliği ;Petek Temizleme. Şofben ve Kombi Teknik Servisi – Kombi tamir, bakım ve Petek Temizleme hizmetleri profesyonel ekibimiz tarafından titizlikle yapılır.

Sunduğumuz Hizmetler
Kombi Tamir | Kombi Bakım | Kombi Servisi | Kombi Montaj  | Elektronik Kart Tamiri | Kombi Yedek Parça | Petek Temizleme


BANNER

KATEGORİLER
İstanbul Kombi Servis | 7/24 Arıza Bakım Servisi | kombi bakımı, kombi servisi, istanbul kombi, kombi yedek parça, yerinde kombi servisi, anadolu yakası kombi servisi, kombiarıza, kombi hizmetleri

| Kombi Tamir, Kombi Bakım, Kombi Servisi, Kombi Montaj, Elektronik Kart Tamiri, Kombi Yedek Parça, Petek Temizleme

7/24 Hızlı Bölge Servisi | Kombi Servisi, Kombi Bakımı, Kombi Arıza, Kombi Tamiri, Servis Bölgeleri,

| Kombi Bakım, Kombi Bakımı, Periyodik Bakım