• Whatsapp Yazın!
  • 0216 442 08 26

Kombi Servisi

| HİZMETLER |

Kombi servisi hizmeti sayesinde kısa süre ısınma sorununuzu gidermek ve bakım onarımını tamamlayabiliriz. Kombi bakım onarım, hermetik yani fan modülasyonlu cihazlarınızı senelik olarak, bacalı kombilerinizi altı aylık periyotlarla yapılması gerekiyor. Kombi bakımı konusunu ne kadar dikkat e alıyorsak petek temizliği konusunuda önemle dikkat etmemiz gerekmektedir. Isınma aşamasında ısıyı gönderen kombi dir şayet kirli ve tıkanmış bir tesisat var ise ısınma gücünü düşecek ve tüketim fazla olacaktır. Petek temizliği ve Kombi bakımı yapılan sistemler her zaman ısı kazanımı artar doğal gaz tüketimi verimliliği azalacaktır. 

Güvenilir Kombi Servisi

Kombi servisi seçim adımlarında da çok dikkatli olmalısınız. Alanında uzman olan isimlerden istifade eden kişiler tercih edilmelidir. Bu alanında uzman olan kişiler aracılığı ile kısa sürede yüksek kazanımın tadını çıkarabilirsiniz. Tecrübeli ve teknik manada da donanımlı kadromuz kombiye dair tüm bakım onarım adımlarını anında tamamlayacaktır. Bu süreç içerisinde yüksek verimlilik ile hizmet sunulacağına dair de gerekli olan tüm önlemler alınmaktadır. Daha öncesinde kombi servisimizin hizmet sunmuş olduğu müşterilerin yorumlarına bakmak dahi sizin için firmamızın güvenliği hakkında fikir sahibi olmanızı da mümkün kılar.

Kombi Servisi

Kombi servisi alanında hizmet veren firmamızın sunmuş olduğu verimli adımlara ve tecrübeli kadroya rağmen talep ettiği ücret aralığının oldukça makul olduğu da görülmektedir. Bu makul fiyat aralığı kişilerin kombi bakım adımları konusunda sorunsuz bir biçimde tercihte bulunmasını da mümkün kılmaktadır. Fiyat aralığının nitelikli yapısı memnun bırakırken aynı zamanda kampanyalı dönemlerden de istifade edebilirsiniz. Bakım onarım kampanyalarımıza bir göz atarak bu yıllık bakım adımlarını sizin için maddi bağlamda çok daha sorunsuz bir hale getirebilirsiniz.  

Yıllık Bakımlar İhmal Edilirse Ne Olur?

Kombi servisi olarak kullandığınız cihazlar doğalgaz, elektrik, su ile çalıştığından daha önem arz etmektedir. Yıllık doğalgaz tüketiminiz artar. Elektrik tüketiminiz artar. Cihaz içerisinde oluşan su kaçakları diğer parçalarınıza zarar vererek daha fazla maliyet açabilir. Kombi bakımı kir ve tozlardan tıkanarak yeteri kadar oksijen alamazsa patlamalı devreye girer.
Bacalı kombilere mutlaka her yıl düzenli olarak itfaiyenin taşeron firmalarına mutlaka baca bakımı yapılması gerekir, yapılmayan cihazlar için zehirlenme, yangın ve gaz sıkışmasından kaynaklı patlamalar meydana gelebilir. Firmamızın yetkilileri kombi kullanımında nasıl tasarruf edileceğine dair gerekli olan tüm hususları tarafınıza iletecektir.

Kombi Montaj İşlemleri Konusunda Hizmet Veriliyor Mu?

Kombi servisi sadece bakım onarım konusunda değil aynı zamanda kombi montaj adımlarında da hizmet vermektedir. Kombi montaj adımları sizin için yüksek verimliliğin tadını çıkarmanızı, kombi teknik kontrolleri tamamlandıktan sonra sıcak su, ocak ve petek ısıtmalarının sorunsuz işleme alınmasını mümkün kılacaksınız. Kombi montaj adımlarına dair herhangi bir sorun yaşanmaması için sadece alanında uzman olan isimlerden yardım almanız gerekiyor. Uzman ekip bu konuda size harika bir hizmet sunacaktır.