• Whatsapp Yazın!
  • 0541 771 89 47

Kombi Servisi

| HİZMETLER |

Kombi servisi sayesinde ısınma sorununuzu kısa sürede çözebilir ve bakım onarımlarını gerçekleştirebiliriz. Hermetik kombilerin yani fan ayar cihazlarının bakım ve onarımlarının yılda bir, bacalı kombilerin ise altı ayda bir yapılması zorunludur. Kombi bakımına dikkat ederken petek temizliğine de dikkat edilmelidir. Isıtma periyodunda ısıyı dışarı veren karışım kazanıdır, sistem kirlenip tıkandığında ısı çıkışı düşer ve tüketim fazla olur. Petek temizleme ve kombi bakım tesisatları her zaman ısı kazançlarını arttırır ve doğal gaz verimini düşürür.

Kombilerde güvenilir servis
kombinizin bakımını yaptırmaya karar verirken çok dikkatli olun. Alanında bilgili kişiler tercih edilmelidir. Bu alanda uzman kişiler sayesinde kısa sürede yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Deneyimli ve teknik donanıma sahip personelimiz kombinin tüm bakım ve onarım işlerini anında gerçekleştirmektedir. Bu süreçte hizmetin yüksek verimle sunulması için gerekli tüm önlemler alınmaktadır.Kombi hizmetimizi daha önce kullanmış olan müşterilerden gelen incelemelere bir bakış, işimizin ne kadar güvenli olduğu hakkında da bir fikir verir.

Kombi Servisi
Kombi Servisi firmamızın sunduğu verimli operasyonlar ve deneyimli kadrosuna rağmen gerekli olan ücret aralığının oldukça makul olduğunu görebilirsiniz. Bu makul fiyat aralığı, kombi bakımı seçimini de sorunsuz hale getirir. Fiyat aralığının kalite yapısından memnunsanız kampanyalı dönemleri de kullanabilirsiniz.
Kombi servis ve onarım kampanyalarımızı inceleyerek yıllık bakımı çok daha kolay hale getirebilirsiniz.

Yıllık bakım ihmal edilirse ne olur?
Kombi Servisi kapsamında kullandığınız ev aletleri metan, elektrik ve su ile çalıştıkları için daha da önemlidir. Yıllık gaz tüketiminiz artar. Güç tüketiminiz artar. Cihazdan sızan su, diğer parçalar zarar gördüğü için ek maliyetlere neden olabilir.Kazan bakımı kir ve toz ile tıkanma nedeniyle yeterli oksijen almazsa patlayarak devreye girecektir.
Bacaların bakımları her yıl düzenli olarak itfaiyenin taşeronları tarafından yaptırılmalıdır, yapılmayan ekipmanlar zehirlenme, yangın ve gaz sıkışmasından patlamalara neden olabilir. Kombi konusunda nasıl tasarruf yapılır konusunda gerekli tüm bilgileri firmamız yetkilileri sizlere verecektir.

Kombi montaj işlemleri için servis var mı?
Kombi Servisi sadece bakım ve onarım alanında değil, kombi montaj aşamaları alanında da hizmet sunmaktadır.Kombinin montaj aşamaları, kombi revizyonu sonrası sıcak su ve petek ısıtmanın sorunsuz bir şekilde arıtılmasının yanı sıra yüksek verim elde etmenizi sağlar. Kombi montajında ​​sorun yaşamamak için sektör uzmanlarından yardım almanız yeterlidir. Bu konuda uzman bir ekip sizinle mükemmel bir şekilde ilgilenecektir.