• Whatsapp Yazın!
  • 0541 771 89 47

Kombi Teknik Servisi - 0216 442 08 26

Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermeyi ilke edinen kurumumuz, kombi bakımı ve kombi servisi konusunda yenilikçi sürekli takipçiliğini yapmakta, profesyonel çözümler üreterek müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. 30 yılı aşkın sektörde hizmet sunmanın haklı gururunu yaşayan firmamız , daima müşteri memnuniyetini ve müşterilerin isteklerine, fikirlerine kulak vermeyi kendisine esas almaktadır. 

İstanbul anadolu yakasının 14 servis noktasına, kombi teknik servisi sağlıyoruz. Firmamız yetkili servis değildir ve özel servis olarak hizmet vermektedir.

Servis bölümü tarafından; servis teknikeri müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz mutlaka aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır, eğer müşterimizin müsait olması durumunda servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça, onarım yapılabilmesi için takımları  ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar. Arıza tespitleri için cihaz a müdahale etmeden önce mutlaka müşterimize arıza geçmişin bilgisini alarak noktasal olarak kombinin onarımını gerçekleşmektedir.

Hizmet VerdiğimizMarkalarımızdan