• Whatsapp Yazın!
  • 0541 771 89 47

Baymak

| MARKALAR |

İstanbul Baymak kombi servisi Kombi tamir ve onarım servisi, her gün sürekli genişleyen servis ağımız ile tüm İstanbul’a hizmet vermektedir.

Baymak Kombi ürünleri için bakım tamir onarım hizmetlerini profesyonel ekiplerimiz tarafından kombiservis34 Teknik Servis merkezimiz 0216 442 08 26 arayarak hizmet alabilirsiniz. Servis çağrı merkezimiz numarasından 7/24 hizmet alabilirsiniz. Orijinal parçalar ile hemen hemen tüm servislerimiz evleriniz de tamir edilmektedir. Gerekmedikçe eşyalarınız atölyeye alınmamaktadır.

İstanbul’un Anadolu Yakasının tüm semtlerine güvenilir profesyonel ekiplerimizce garantili tamir yapılmaktadır.

Kaliteli Orijinal Parçalar İle Yıllarca Sorunsuz

Kombiservis34; Sizlerin kullanmış olduğunuz kombi ve doğalgazlı şofbenleri teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkânı sunmaktadır.

İstanbul Baymak Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın bakım ve tamir işlemini yapmaktadır. Ayrıca siz değerli müşterilerimizin cihazlarının daha az arıza vermesi için düzenli bakım yaptırmanızı öneririz.

Firmamız daha önce yetkili servis deneyimi olan,baymak kombi cihazlarına son derece hakim ve profesyonel çalışma arkadaşımız ile cihazınız sorunlarını gideriyoruz. istanbul anadolu yakası baymak servisi olarak  bir çok ilçesine hizmet vermekteyiz.Kombi arızalarınızı orjinal yedek parça değişimi ve bir yıllık firma  garantisi veriyoruz.Isıtma için kullandığımız cihazlar seneler içersinde yıpranmaya maruz kaldıkları için yıllık bakım yapılması gerekir.Kombi bakımı yapılmayan cihazların doğalgaz tüketimi artar ve ısıtma gücü düşer bu sebeble senede bir kombi bakımı mutlaka yaptırın.

Kombiler genleşme tankı, hava akış şalteri, baca, ısı sensörleri, eşanjör, pompa, fan motoru, termostat, kontrol paneli, elektronik anakart, gibi birçok parçaların bir araya gelmesiyle oluşmaktadır.

Bu kadar çok parçadan oluşan kombi kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde arızalar olabilir.

Kombi arızalandığında arıza kodları ile size durumu bildirir. 

Arıza kodları sayesinde kombi arıza sebebini anlayabilirsiniz.

baymak servis olarak Üsküdar,Kadıköy,Ataşehir,Ümraniye,Beykoz,Maltepe,Kartal,Pendik Çekmeköy,Sancaktepe tüm mahallerine teknik servis sağlıyoruz.
 

Baymak Kombi Hizmet Verdiğimiz BölgelerDiğer MARKALAR

Toplam : 31


Etiket |
Hemen Arayın! Whatsapp Yazın!