• Whatsapp Yazın!
  • 0541 771 89 47

Protherm

| MARKALAR |

İstanbul Protherm kombi servisi Kombi tamir ve onarım servisi, her gün sürekli genişleyen servis ağımız ile tüm İstanbul’a hizmet vermektedir.

Protherm Kombi ürünleri için bakım tamir onarım hizmetlerini profesyonel ekiplerimiz tarafından kombiservis34 Teknik Servis merkezimiz 0216 442 08 26 arayarak hizmet alabilirsiniz. Servis çağrı merkezimiz numarasından 7/24 hizmet alabilirsiniz. Orijinal parçalar ile hemen hemen tüm servislerimiz evleriniz de tamir edilmektedir. Gerekmedikçe eşyalarınız atölyeye alınmamaktadır.

İstanbul’un Anadolu Yakasının tüm semtlerine güvenilir profesyonel ekiplerimizce garantili tamir yapılmaktadır.

Kaliteli Orijinal Parçalar İle Yıllarca Sorunsuz

Kombiservis34; Sizlerin kullanmış olduğunuz kombi ve doğalgazlı şofbenleri teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkânı sunmaktadır.

İstanbul Protherm Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın bakım ve tamir işlemini yapmaktadır. Ayrıca siz değerli müşterilerimizin cihazlarının daha az arıza vermesi için düzenli bakım yaptırmanızı öneririz.

Firmamız Protherm servis olarak ilçenin tüm mahallerinin mobil ekibimiz ile en hızlı kombi servisi hizmeti sağlamaktayız.

Protherm kombi modellerinin bazıları ; Lynx,leopard,leopar,lynx condens,Panther Protherm kombi arıza Kodları ; F05 arızası, F7 arızası,F1 arızası,F2 arızası,F10 arızası F8 arızası,F9 arızası, F12 arızası (Düşük Voltaj), F72/ F84/ F85 Hata Kodu: Sıcaklık farkı problemi gibi birçok hata kodları mevcuttur.

Eğer cihazınızda bu arıza kodlarından birisi veriyorsa firmamız ile iletişime geçin.

Protherm Kombi Hizmet Verdiğimiz BölgelerDiğer MARKALAR

Toplam : 31


Etiket |
Hemen Arayın! Whatsapp Yazın!